Konya Koltuk Yüzü Değiştirme

Mobilyalarınız koltuklarınız sağlam olabilir, süngerleri dahi çok az kulanılmış ise yıpranmamış olabilir. Herşeye rağmen mobilyalarınızın kumaşlarının beğenmeyebilirsiniz. Daha sağlıklı, kolay temizlemebilen, gözünüze gönlünüze hoş görünen, güncel renk ve desenlerde kumaşlar ile koltuklarınızın yüzlerini değiştirmek isteyebilirsiniz.

Konya da müşterilerimiz koltuk yüzü değiştirme, kanepe, çekyat, bejyer, sandalye vb mobilyalarının yüzünü yani kumaşlarını değiştirmek istemektedirler.

Böyle bir durumda Konya daki işyerimizde bulunan kumaş kartelasından sizlere özelliklerine göre kaliteli kumaş seçenekleri sunulmaktadır. Uyumlu kumaş seçimlerinden sonra mobilyalarınıza nasıl uygulanacağı konusunda birlikte karar verilir. Yapılması planlanan koltuk yüzü değiştirme işlemine başlanır. 
Öncelikle eski veye önceki kumaşlar, mobilya iskeletine zarar verilmeden, yardımcı aletler ile titizlik içinde sökülür. Koltuk yüzünün kumaşları söküldükten, sökülme yerleri temizlenir. Mobilyaların yüzünün değiştirilmesi için kumaşların mobilyalara uygun ölçülendirme ile dikimleri gerçekleştirilir. Dikimleri tamalanan kumaşlar koltuk yüzlerine geçirilerek zımbalama veya ihtiyaca uygun diğer yöntemler ile tutturulur.
Yüz değişimi tamamlanan koltuk, kanepe sandalye vb mobilyalar Zarar vermeden adreslerine teslim edilir ve kurulumu yapılır.
Konya da sürecin başından sonuna kadar, müşteri memnuniyeti ilkemiz ile koltuk yüzü değiştirme çalışmalarını artarak sürdüren firmamız ile ihtiyacınıza uygun fiyat olarakta en uygun çözümler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Hızlı iletisim
  • 0537 924 71 35
  • 0537 924 71 35
  • mobilya@erkanlardoseme.com
Kalite ve Güvenin Tek Adresi
Hızlı iletisim