Konya Mobilya Döşeme

Mobilyalarımızın kumaşı yıprandığında istediğimiz kalite renk, desen ve kumaş ile yeniden döşemek isteriz

 

Mobilya döşeme çok pratik ve ekonomik bir çözüm olacaktır. Erkanlar Mobilya Döşeme olarak eskimiş mobilyalarınızı zevkinize uygun olarak yenileyerek, evlerinize sıfır mobilya almış gibi bir izlenim kazandırıyoruz. Sizi memnun ve mutlu eden sonuçları, güvenilir, profesyonel işçiliğimiz ve estetik anlayışımız ile gerçekleştiriyoruz

Konya Erkanlar Mobilya Döşeme olarak mobilya döşeme sürecini kısaca özetleyelim. Siz değerli müşterilerimiz bizimle iletişime geçtikten sonra mobilyalarınızın görsellerini bizimle paylaşmanızı istiyoruz. Bu süreç sizlerin ön fikir edinmenizi sağlıyor. Ama arzu ederseniz adresinize gelerek eskimiş mobilyalarınızı inceliyoruz. 
Mobilyalarınızın isketletinin, süngerlerinin ve kumaşlarının durumu hakkında net bilgiler vererek taleplerinize göre sizlere uygun fiyatlı seçenekler sunuyoruz. 
Mobilyalarınızı kendi imkanlarımız ile iş yerimize taşıyıp, gerekli tamirleri yaptıktan sonra mobilyalarınızın kumaşlarını döşeme sürecini arzu ettiğiniz güncel tasarıma da uygun olarak titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Konya da mobilya döşeme ihtiyaçlarınız da süprizlerle karşılaşmamak, kaliteli ve memnun olacağınız sonuçlar için Lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Hızlı iletisim
  • 0537 924 71 35
  • 0537 924 71 35
  • mobilya@erkanlardoseme.com
Kalite ve Güvenin Tek Adresi
Hızlı iletisim