Konya Mobilya Tamiri

Yeni mobilya almanın aile bütçesine getireceği büyük yük yerine ekonomik bir seçenek olan mobilya tamiri tercih edilmektedir. Buradan önemli bir husus mübilyanızın tamir edilebicek bir durumda olmasıdır.
Konya da Mobilya Tamiri hususunda firmamız uzun yıllardır sektördeki tecrübesi ile müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermektedir.

Mobilya tamiri olarak, klasik Avangart mobilya tamirinden, koltuk, kanepe, çekyat, sandalye, sehpa vb mobilyaların tamiri yapılmakdır. Konya da firmamız mobilya tamiri işlemlerinde, öncelikle kumaşların sökümünü gerçekleştirir. Sonrasında yıpranmış süngerler sökülür. Ortaya çıkan mobilyanın ahşap iskeleti tamir edilir. Duruma göre boyanır, cilalanır, verniklenir. Sonrasında yeni süngerler monte edilir. Mobilyanın modeline göre kumaşların dikimi yapılır. Dikimi yapılan kumaşlar titiz bir şekilde mobilyaya zımba veya diğer teknikler ile tutturulur. Son rutüşlar yapıldıktan sonra tamir edilen mobilyalarınız zarar görmemesi için dikkatlice adresinize ulaştırılır.

Klasik ve avangart mobilyalarda özellikle eskimiş veya zarar görmüş eski aksuarlarınız aslına uygun biçimde onarılmaktadır.
Konya da Mobilya Tamiri noktasında mobilyalarınızı, usta ellere emanet etmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Fiyatlar noktasında da müşterilerimize en uygun seçenekleri sunduğumuzdan şüpheniz olmasın.

Hızlı iletisim
  • 0537 924 71 35
  • 0537 924 71 35
  • mobilya@erkanlardoseme.com
Kalite ve Güvenin Tek Adresi
Hızlı iletisim