Konya Sedir Şark Köşesi İmalatı

Kimi zaman balkonlara sedir, kimi zaman evimizin bir odasını nostaljik bir hava ile şark köşesi olarak döşemek isteriz. Günümüzde şark odası tasarımları yer üzerine ve yerden yüksek oturma seviyesin de olabilmektedir. Veya iki seviyeninde olduğu karışık şark odası tasarımları olabilmektedir. Konya da şark köşesi odası olarak mobilya yaptırmak istediğinizde Erkanlar Mobilya döşeme olarak gönlünüze göre kaliteli malzemelerde uzun yıllar kullanabileceğiniz estetik şark köşeleri yapmaktayız.

Şark köşesi olarak bir ortamı döşemek istediğinizde bizimle iletişime geçmeniz halinde, elemanlarımız tarafından yerinde ölçüler alınır.
Alınan ölçülere uygun olarak yapılabilecek malzeme seçenekleri siz değerli müşterilerimize avantajlı uygun fiyatlar sunulur.
Şark köşesi yaparken kültürel nostalji veren havasına uygun malzemelerin kalitesine, renklerin uyumuna özen göstererek usta bir işçilikle mobilyalarınızın imalatını yapar ve adresinize teslim eder ve kurulumunu yaparız.

Şark Köşesi Sedir olarak olarak kullanılan odaların ortama kattığı huzur bir başkadır. 
Konya da Şark Köşesi Sedir olarak evlerine mobilya döşemek isteyen siz değerli müşterilerimizin, estetik, uygun fiyatlı ve kaliteli mobilyalar için bizimle iletişime geçmeleri yeterlidir.

Hızlı iletisim
  • 0537 924 71 35
  • 0537 924 71 35
  • mobilya@erkanlardoseme.com
Kalite ve Güvenin Tek Adresi
Hızlı iletisim