Hakkımızda

Konya Mobilya Döşeme Yenileme Yüz Değişimi sektöründe öncü firmalardan olan işletmeminz ERKANLAR MOBİLYA DÖŞEME & DEKORASYON, kurulduğu günden günümüze kadar, işinde ehil olan elemanları ile profesyonel bir anlayışla, müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermektedir.

Konya da eskimiş mobilyalarınızı tamir etme ve güncel tasarımlar ile yenileme işlerinizde, sürprizlerle karşılaşmamak ve memnun olacağınız sonuçlar elde etmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz

Kaliteli kumaşlar seçimleriniz ile istediğiniz renk ve desenler ile siz mobilyalarınızı hayal edil. Biz profesyonel bir işçilikle hayallerinizi gerçekleştirelim.

ERKANLAR MOBİLYA DÖŞEME & DEKORASYON, hayallerinize uygun olarak yeni özel mobilya tasarımları evinizi özgün farklı mekanlar haline getirmektedir.

Eskimiş, koltuk, kanepe, çekyat, sandalye, bejyer, oturma gurubu, klasik mobilya, avangart mobilyalarınızın, tamiri, boya-cilası ve yüz değişimi, Özel Sedir imalatı, Şark odası Mutfak sandalyesi Cafe berjeri Ahşap boyama Döşemelik kumaş Kapitone işlerinizde özenle yapılmaktadır.

Mobilyalarınız evinizin rahatlığı, süsü, sağlık ve mutluluğudur. Yaşam alanlarınızda uygun fiyatlar ile yapacağınız yenilikler ile evinizi daha çok seveceksiniz.

Konya da uzun yıllardır bu alanda kaliteli bir anlayışla hizmet veren firmamız ile işinizi şansa bırakmayınız.

Uygun fiyatlarımız ile yaşam alanlarınızı güzelleştirmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.